تبلیغات
گروه کــــوهنــــــــوردی رعد رامسر
قالب وبلاگ
گروه کــــوهنــــــــوردی رعد رامسر
عشق به طبیعت ، عشق به زندگی است . کوهنوردی عشق به طبیعت است و عشق به طبیعت ورزش ماست  
نویسندگان
صفحات جانبی
لینک های مفید

فصل یازدهم اساسنامه گروه: انواع عضویت و شرایط عضوگیری

ماده 33: انواع عضویت در گروه: گروه شامل سه نوع عضویت می­باشد:

بند 1: عضو موقت (آزمایشی): هر عضو جدید با تکمیل مدارک، در ابتدا به عنوان عضو موقت در گروه فعالیت می­نماید. این عضو در صورت تایید هیئت مدیره (از نظر اخلاقی، جسمانی، مشارکت در برنامه­ها و ...) و گذراندن دوره های آموزشی مربوطه به عنوان عضو رسمی در گروه فعالیت می نماید.

بند 2: عضو افتخاری: با تشخیص هیئت مدیره، می­توان با افراد با تجربه و صاحب نام در ورزش کوه نوردی و یا افرادی که کمک شایانی در پیشبرد اهداف گروه انجام دهند، به عنوان اعضای افتخاری همکاری نمود.

بند 3: عضو رسمی: عضویت اعضا بصورت رسمی منوط به گذراندن دوره های اجباری یا پیشنهادی و مرتبط با کوه نوردی از سوی فدراسیون کوه نوردی و صعودهای ورزشی می باشد.

ماده 34: شرایط عضویت در گروه

بند 1: متقاضیان عضویت در گروه باید از نظرسنی 18 سال تمام را داشته باشند.

بند 2: متقاضیان عضویت در گروه باید از نظر جسمی سالم بوده و گواهی صحت سلامت خود را که به تایید پزشک معتبر رسیده باشد، به گروه ارائه نمایند.

بند 3: متقاضیان عضویت در گروه باید در تمرینات تیمی و برنامه­ها با دیگر اعضا هماهنگ باشند.

بند 4: متقاضیان عضویت در گروه باید دارای حسن اخلاق ورزشی باشند.

بند 5: متقاضیان عضویت در گروه باید اساسنامه و آیین­نامه داخلی را مطالعه و در صورت قبول آن به صورت كتبی تعهد خود را اعلام نمایند.

بند 6: متقاضیان عضویت در گروه بایستی حداقل وسایل کوه نوردی لازم در هر صعود را دارا باشند.

بند 7: تکمیل فرم درخواست عضویت و ارائه مدارک و پرداخت حق عضویت به طور منظم.

بند 8: رعایت کلیه مقررات وضع شده در گروه.

بند 9: پذیرش مسئولیت فردی و تیمی در اجرای برنامه­ها.

بند 10: اخلاق و انضباط سرلوحه کار گروه بوده و تخطی از آن جایز نمی­باشد.

بند 11: متقاضیان عضویت از نظر تابعیت، دین، جنسیت و ... محدودیتی نداشته ولی ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران می­باشند.

بند 12: متقاضیان عضویت در گروه موظف هستند با مراجعه به فدراسیون پزشکی ورزشی خود را بیمه ورزشی نمایند و بصورت سالیانه کپی آن­را به گروه تحویل نمایند، بدیهی است جبران خسارات و صدمات در برنامه­ها بر عهده خود شخص بوده و گروه هیچ مسئولیتی در این موارد ندارد. (جهت اطلاع از نشانی فدراسیون پزشکی ورزشی بند 1۳: تایید درخواست عضویت هر یک از اعضا توسط هیئت مدیره گروه.

بند ۱۴: عضویت رسمی هر یک از متقاضیان، منوط به گذراندن دوره کارآموزی کوه پیمایی می باشد.

شایان ذکر است متقاضیان (عضویت موقت) در گروه علاوه بر رعایت تمامی بندهای قید شده موظف هستند بندهای ۲ ، ۷ و ۱۲ از این بخش را در هنگام عضویت بطور اخص رعایت نمایند. همچنین یک برگ کپی شناسنامه و ۲ قطعه عکس ۳X۴ تسلیم مسئولین مربوطه در گروه نمایند. (میزان حق عضویت موقت (شش ماهه) ۱۵۰۰۰۰ ریال و میزان حق عضویت رسمی (یک ساله) ۲۰۰۰۰۰ ریال می باشد).

قابل توجه افراد میهمان در گروه: با توجه به تصمیم هیئت مدیره محترم در خصوص حضور افراد میهمان در گروه - این عزیزان می بایست قبل از شروع برنامه فرم تعهد نامه ویژه میهمان را از سرپرست برنامه دریافت و نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند. شایان ذکر است این افراد موظف هستند مبلغ ۳۰۰۰۰ ریال +  ۲۰٪ هزینه برنامه مورد نظر را به مسئول گروه در آن برنامه (سرپرست برنامه) پرداخت نمایند.


[ پنجشنبه 30 مرداد 1393 ] [ 05:43 ب.ظ ] [ رسول ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ


آرشیو مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :